1944 Südostdeutsche Rundschau, a Magyarországi német népcsoport újságja, 1944. január. III. évf. 1. sz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, javított kötéssel.
1944 Südostdeutsche Rundschau, a Magyarországi német népcsoport újságja, 1944.március, III. évf. 3. sz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, kijáró lapokkal, szétvált kötéssel.
1944 Südostdeutsche Rundschau, a Magyarországi német népcsoport újságja, 1944. május, III. évf. 5. sz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kijáró lapokkal, szétvált kötéssel.
1944 Südostdeutsche Rundschau, a Magyarországi német népcsoport újságja, 1944. június, III. évf. 7. sz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kijáró lapokkal, szétvált kötéssel.
1944 Südostdeutsche Rundschau, a Magyarországi német népcsoport újságja, 1944. augusztus, III. évf. 8. sz. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírborító hiányzik, kijáró lapokkal, szétvált kötéssel.
cca 1940-1944, Japán hadsereg katonai lakkozott fa tálca, rajta 6 darab porcelán katonai szakés csésze, ritkább darabokkal, kopással, 2 darab csészén sérüléssel. Tálca 23x23 cm, csészék d: 7,5-8 cm /// Circa 1940-1944, Japanese army military lacquered wooden tray, containing 6 porcelain military saucer cups, with rarer pieces, showing wear, 2 cups with damage. Tray dimensions: 23x23 cm, cup diamet...
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
News
Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November
All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET