Szökik az asszony. Operett 3 felvonásban. Írta: Kardos Andor. Zenéjét Harmath Imre verseire szerzette: Brodszky Miklós. Bp, (1929), Marton Sándor. Kotta. 3p. Kiadói papírborítóban, borítón Vogel Eric (1907-1996) jelzett avantgárd stílusú illusztrációjával valamint korabeli halvány Rózsavölgyi és Társa bélyegzéssel és ceruzás P2,- ár felirattal, apró szakadással.
Sas Náci nótái. Tartalma: 1. Messze földön idegenben... (puskából a keresztfája). 2. Ne kongasd te vén robotos... 3. Kapitány úr eressze el... Bp, (1915), Klökner Ede. Kotta. 5p. Kiadói litografált papírborítóban, borítón Bíró Mihály (1886-1948) jelzett illusztrációjával, borító hátoldalán további dalszövegekkel, apró szakadásokkal, borító alján apró ázásnyommal.
1916 Hetényi Heidlberg Albert - Balassa Emil: Fekete hegyek közt... Bakalevél a szerb harctérről, Lovag langendorff Lajos ezredes úrnak, az 51. gyalogezred parancsnokának, kotta
Magyar Népzene Tára V. Siratók. Sajtó alá rendezte: Kiss Lajos és Rajeczky Benjamin. Academia Scientiarium Hungarica. Corpus Musicae Popularis Hungaricae V. Bp., 1966., Akadémiai Kiadó, 1138+2 p. +13 (fekete-fehér képtáblák, kétoldalasak) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
1943 Ma még azt hiszed, énekli: Muráti Lili, szöveg és zene. Malcsiner Béla. Budapest, 1943, Violin Zeneműkiadó. 3p. Kotta, illusztrált címlappal, apró foltokkal.
cca 1925 "Odafönn a Nyitra partján..." - Dr. Csipkayné Ozoray Zizi szerzeménye, irredenta kotta, felső sarkaiban egészen apró gyűrődéssel, jó állapotban
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
News
Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November
All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET