60 000 HUF
14
cca 1860-1870 Régi vörös egészbőr fotóalbum, réz kapcsokkal, aranyozott tábla élekkel, 10 táblán 20 fotóval, Mayer György, Simonyi (3 db), Borsos és Doctor (4 db), Galerie de Daveluy (Ostende), L[udwig] Angerer (Bécs, 3 db), Mezey Lajos (Nagyvárad, 2 db), [André] Disdéri (Paris/Párizs, 2 db), Kozics E[de] (Pressburg/Pozsony), Carl von Jagemann (Wien), Emil Rabending, a fotókat, amikor az albumba berakták őket körbevágták őket, a borítón kopásnyomokkkal, egy tálbán szakadással, utólagos feliratozásokkal, nevesítések nélkül, album: 10x8x2,5 cm.