10 000 HUF
cca 1930 Angelo Funk Pál (1894-1974): Ágay Irén (1913-1950) magyar színésznő nagyméretű portréfotója, kartontáblára kasírozva, üvegezett sérült fa keretben, a keret hátoldala részben kijár, fotó: 60x48 cm, keret: 67x54 cm.