16225. 43. Major auction sale of the unsold lots Photo
12 000 HUF
9
0 HUF
cca XIX. sz. utolsó harmada Fiatal festő a műtermében, ismeretlen személy portréja, törésnyomokkal, kis felületi sérülésekkel, szakadással, folttal, az egyik felső sarkán hiánnyal, 27x18 cm
Photo of the item taken by : ekb