cca 1860-1870 Régi vörös egészbőr fotóalbum, réz kapcsokkal, aranyozott tábla élekkel, 10 táblán 20 fotóval, Mayer György, Simonyi (3 db), Borsos és Doctor (4 db), Galerie de Daveluy (Ostende), L[udwig] Angerer (Bécs, 3 db), Mezey Lajos (Nagyvárad, 2 db), [André] Disdéri (Paris/Párizs, 2 db), Kozics E[de] (Pressburg/Pozsony), Carl von Jagemann (Wien), Emil Rabending, a fotókat, amikor az albumba b...
1912 Hannover, német diák szövetség vezetőjének portréfotója, keményhátú fotó, Carl Thies Hannover-i műterméből, a hátoldalon egykorú feliratozással, 17x8 cm / 1912 Hannover, Portrait photo of a member of a German student corps (Studentenverbindung), board photo, Carl Thies Hannover, with notices, 17x8 cm
cca 1900-1920 Vizsoly és környék sz... cs. tagjai; cipészeket ábrázoló keményhátú fotó "Kartics(?) Imre Fényképész Abaújszántó" bélyegzővel a hátoldalon. 23,5x17,5 cm.
cca 1950-1990 Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító, kritikus hagyatékából származó fotó tétel, összesen 93 db fotó (a képek többségén szerepel az író), változó méretben
cca 1989 előtt készült, ,,Mese a 12 találatról" című magyar film jelenetei és szereplői, 27 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1989 előtt készült, ,,Az utolsó csillagharcos" című amerikai film jelenetei és szereplői, 3 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
cca 1989 előtt készült, ,,Egy kis hely a Nap alatt" című magyar film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
News
Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November
All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET