Photo

Number of items: 268

cca 1860-1870 Régi vörös egészbőr fotóalbum, réz kapcsokkal, aranyozott tábla élekkel, 10 táblán 20 fotóval, Mayer György, Simonyi (3 db), Borsos és Doctor (4 db), Galerie de Daveluy (Ostende), L[udwig] Angerer (Bécs, 3 db), Mezey Lajos (Nagyvárad, 2 db), [André] Disdéri (Paris/Párizs, 2 db), Kozics E[de] (Pressburg/Pozsony), Carl von Jagemann (Wien), Emil Rabending, a fotókat, amikor az albumba berakták őket körbevágták őket, a borítón kopásnyomokkkal, egy tálbán szakadással, utólagos feliratozásokkal, nevesítések nélkül, album: 10x8x2,5 cm.
16203.

cca 1860-1870 Régi vörös egészbőr fotóalbum, réz kapcsokkal, aranyozott tábla élekkel, 10 táblán 20 fotóval, Mayer György, Simonyi (3 db), Borsos és Doctor (4 db), Galerie de Daveluy (Ostende), L[udwig] Angerer (Bécs, 3 db), Mezey Lajos (Nagyvárad, 2 db), [André] Disdéri (Paris/Párizs, 2 db), Kozics E[de] (Pressburg/Pozsony), Carl von Jagemann (Wien), Emil Rabending, a fotókat, amikor az albumba b...

20 000 HUF
51,81
57,14
14
Hammer price:
60 000 HUF

1912 Hannover, német diák szövetség vezetőjének portréfotója, keményhátú fotó, Carl Thies Hannover-i műterméből, a hátoldalon egykorú feliratozással, 17x8 cm /   1912 Hannover, Portrait photo of a member of a German student corps (Studentenverbindung), board photo, Carl Thies Hannover, with notices, 17x8 cm
16204.

5 000 HUF
12,95
14,29
Hammer price:
5 000 HUF

cca 1900-1920 Vizsoly és környék sz... cs. tagjai; cipészeket ábrázoló keményhátú fotó "Kartics(?) Imre Fényképész Abaújszántó" bélyegzővel a hátoldalon. 23,5x17,5 cm.
16205.

7 500 HUF
19,43
21,43
Hammer price:
8 000 HUF

cca 1950-1990 Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító, kritikus hagyatékából származó fotó tétel, összesen 93 db fotó (a képek többségén szerepel az író), változó méretben
16206.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
30 000 HUF
77,72
85,71

  Add to cart
  Remove
1998 Under the Sun c. svéd mozi filmben színes diái, 27 db
16207.

Available
6 000 HUF
15,54
17,14

  Add to cart
  Remove
1913 Budapest, Liederhoffer fényképész műtermében készült, keményhátú, vintage fotó, 24,5x14,8 cm
16208.

2 400 HUF
6,22
6,86
Hammer price:
2 400 HUF

cca 1910 Székesfehérvár, Szigeti fényképész fényirdájában készült, keményhátú, vintage fotó, a felirat szerint a Csányi családot ábrázolja, 15x21,5 cm
16209.

2 400 HUF
6,22
6,86
Hammer price:
2 400 HUF

1955 Ajkai Timföldgyár gyárbővítés indítás, fotóalbum 10 db fotóval, 9×9 cm
16210.

Available
16 000 HUF
41,45
45,71

  Add to cart
  Remove
cca 1989 előtt készült, ,,Mese a 12 találatról" című magyar film jelenetei és szereplői, 27 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16211.

5 000 HUF
12,95
14,29
Hammer price:
5 000 HUF

cca 1920 Clair Marcelle New-York-i fényképész felvétele Margaret Nyergesről, képátadó mappában, ezüst zselatinos fotópapíron, 25x17,5 cm
16212.

2 400 HUF
6,22
6,86
Hammer price:
2 400 HUF

cca 1989 előtt készült, ,,Az utolsó csillagharcos" című amerikai film jelenetei és szereplői, 3 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16213.

2 400 HUF
6,22
6,86
14
Hammer price:
8 500 HUF

cca 1989 előtt készült, ,,Egy kis hely a Nap alatt" című magyar film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó (vitrinfotó, lobbyfotó) ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
16214.

3 200 HUF
8,29
9,14
Hammer price:
3 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November

All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET

  Events