Photo

Number of items: 268

1987 Bándi András (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából egy fotómappa (A kapu), benne 8 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, aláírva, datálva a mappa címoldalán, fotók 24x16 cm, karton és mappa mérete 30,5x21,5 cm
16011.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
cca 1933 Kankovszky (Kankowsky) Ervin (1884-1945) fotográfus felvételei, 15 db nagyméretű fotó (sajtófotó), főként néprajzi témában (falusi életképek, népviselet, stb.), a hátoldalon pecséttel jelzettek (Kankovszkys Hungarian Presse-Photographic Exchange), részben feliratozva, 23x16 cm körüli méretben. Eredeti, sérült borítékban, Szilágyi Károlynak, a Magyar-Francia Biztosító igazgatójának szóló címzéssel (a postai bélyegzésen 1933-as dátummal).
16012.

cca 1933 Kankovszky (Kankowsky) Ervin (1884-1945) fotográfus felvételei, 15 db nagyméretű fotó (sajtófotó), főként néprajzi témában (falusi életképek, népviselet, stb.), a hátoldalon pecséttel jelzettek (Kankovszky's Hungarian Presse-Photographic Exchange), részben feliratozva, 23x16 cm körüli méretben. Eredeti, sérült borítékban, Szilágyi Károlynak, a Magyar-Francia Biztosító igazgatójának szóló címzéssel (a postai bélyegzésen 1933-as dátummal).

Available for bidding
8 000 HUF
21,05
22,86
Minimum bid:
8 000 HUF
1978-1984 között készült felvételek Dudás Juló festőművészről, Kresz Albert (1939-2020) gödöllői fotóművész hagyatékából 5 db vintage fotó, jelzés nélkül, több ? a szerző által - feliratozva, datálva, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm
16013.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
cca 1935 Seiden Gusztáv (1900-1992) budapesti fotóművész (később Londonban élt, de ott már nem fotografált) ,,A Nap fiai című alkotása, későbbi nagyítás, ezüst zselatinos fotópapíron, jelzés nélkül; hozzáadva a Seiden Gusztáv fotográfiai tevékenységéről szóló könyvet, amelyben a tételben szereplő kép is megjelent, + egy portré a művészről, 18x24 cm és 15x10 cm
16014.

cca 1935 Seiden Gusztáv (1900-1992) budapesti fotóművész (később Londonban élt, de ott már nem fotografált) ,,A Nap fiai" című alkotása, későbbi nagyítás, ezüst zselatinos fotópapíron, jelzés nélkül; hozzáadva a Seiden Gusztáv fotográfiai tevékenységéről szóló könyvet, amelyben a tételben szereplő kép is megjelent, + egy portré a művészről, 18x24 cm és 15x10 cm

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
cca 1975 Prakfalvi Endre felvételei (Isztambuli pillanatok), 4 db feliratozott, vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm és 24x18 cm
16015.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
cca 1965 Tóth Imre székesfehérvári fotográfus felvételei (Nem jött levél; Védők; Fehér falak), 3 db feliratozott, vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm és 18x24 cm
16016.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
Kalocsai Rudolf (?-?) budapesti fotóriporter és fotóművész hagyatékából 3 db feliratozott vintage fotó (Idill; Katalin; Elesetten), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm és 24x16 cm
16017.

Available for bidding
3 200 HUF
8,42
9,14
Minimum bid:
3 200 HUF
1975 Bahget Iskander kecskeméti fotóművész által feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás (Portré), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
16018.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
1969 Balogh Ferenc (1923-1993) békéscsabai fotóművész hagyatékából, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás (Maszk nélkül), ezüst zselatinos fotópapíron, 24x16 cm
16019.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
cca 1988 Horváth Péter budapesti fotóriporter felvétele (Tiszacsécse, Móricz Zsigmond emlékház), 1 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, pecséttel jelzett, 15,5x24,2 cm
16020.

Available for bidding
2 400 HUF
6,32
6,86
Minimum bid:
2 400 HUF
cca 1928 Angelo Funk Pál (1894-1974) budapesti fényképész és fotóművész felvétele, 1 db pecséttel jelzett, vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 17,5x23,3 cm
16021.

Available for bidding
5 000 HUF
13,16
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
cca 1938 Vadas Ernő (1899-1962) budapesti fotóművész és fotóriporter felvétele (Strandolók), 1 db vintage fotó, pecséttel jelzett, ezüst zselatinos fotópapíron, 24x18 cm
16022.

Available for bidding
5 000 HUF
13,16
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November

All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET

  Events