Poster

Number of items: 40

1942 Tavaszi szonáta c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: Hegedűs Tibor, szereplők: Szörényi Éva, Uray Tivadar, Benkő Gyula, jelzett a nyomaton, feltekerve, hajtásnyommal, a széleken kis gyűrődésekkel kis szakadásokkal, 70x49,5 cm
16662.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
131,58
142,86
Minimum bid:
50 000 HUF
1940 Tóparti látomás c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: Kalmár László, szereplők: Jávor Pál, Tolnay Klári), jelzett a nyomaton, feltekerve, hajtásnyommal, a felületén sérülésnyomokkal és kis lyukakkal, 70x49,5 cm
16663.

Available for bidding
50 000 HUF
131,58
142,86
Minimum bid:
50 000 HUF
1942 Esélyi ruha kötelező c. magyar film bolgár plakátja, rendezte: László Cserépy László, Horváth Árpád, szereplők: Jávor Pál, Réthy Eszter, Pethes Sándor, jelzett a nyomaton, feltekerve, az egyik felső sarkán kis lyukkal, a másikon folttal és sérüléssel, hajtásnyommal, a szélén kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, 70x50 cm.
16664.

Available for bidding
50 000 HUF
131,58
142,86
Minimum bid:
50 000 HUF
Új élet felé, 1937. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Zarah Leander és mások szereplésével. Rendezte: Detlef Sierck. Litográfia, papír. E Kiss jelzéssel a litográfián. Kuti és Csertyánszky Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, sarkaiban rajzszög ütötte lyukkal, lap tetején kissé foltos (feltehetően ragasztásból fakadó). 94,5×30 cm. / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie Zu neuen Ufern starring Zarah Leander, directed by Detlef Sierck (who later worked in Hollywood as Douglas Sirk), lithograph on paper, with minor damages.
16665.

Available for bidding
60 000 HUF
157,89
171,43
Minimum bid:
60 000 HUF
Éjféli sláger (Cocoanut Grove). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938 körül. Fred MacMurray, Harriet Hilliard és mások szereplésével. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda., Bp. Paramount Pictures. Lapszéli sérülésekkel, lap teteje kissé foltos, hajtásnyomokkal. 95×31,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hollywood movie Cocoanut Grove from 1938, lithograph on paper, with some minor damages on the edges.
16666.

Available for bidding
60 000 HUF
157,89
171,43
Minimum bid:
60 000 HUF
cca 1930 Matskássy Gyula (1891-?): Szén, koksz, fa, Vágó Rezső Rt. Bp., Vilmos császár út 45. Plakát, litográfia, papír. Sarkadi Nyomda, Bp. Feltekerve, javított, kisebb lapszéli szakadásokkal és sérülésekkel. 94,5x62 cm
16667.

Available for bidding
60 000 HUF
157,89
171,43
Minimum bid:
65 000 HUF
1948 Turneu i notit per ballkanin dhe evropen qendrore, sportverseny plakát, litográfia, papír. Feltekerve, hajtásnyommal. 100x70 cm
16668.

Available for bidding
60 000 HUF
157,89
171,43
Minimum bid:
60 000 HUF
cca 1930 Karácsonyra takarékgáz, Konecsni György (1908-1970) art deco plakátja, jó állapotban, 24,5×16,5 cm
16669.

Available for bidding
14 000 HUF
36,84
40,00
Minimum bid:
14 000 HUF
cca 1938 Magyarok! Szent István, Erdély, Nemzeti könyvtár. Nagy méretű reklám plakát, Erdély térképével és a nemzetiségek arányaival. Hajtva, jó állapotban 70x100 cm
16670.

Available for bidding
40 000 HUF
105,26
114,29
Minimum bid:
40 000 HUF
cca 1930-1940 Magyarok! Olvassátok: Mert utaz jelöl, hitet, erőt merítesz belőle, magyar fajod hűséges minden sora! Minden jó magyar olvassa a Nemzeti Könyvtárt. Nagyméretű reklám plakát, Bp.,Pallas-ny., hajtott, a széleken gyűrődésekkel,100x70 cm
16671.

cca 1930-1940 "Magyarok! Olvassátok: Mert utaz jelöl, hitet, erőt merítesz belőle, magyar fajod hűséges minden sora! Minden jó magyar olvassa a Nemzeti Könyvtárt." Nagyméretű reklám plakát, Bp.,Pallas-ny., hajtott, a széleken gyűrődésekkel,100x70 cm

Available for bidding
38 000 HUF
100,00
108,57
Minimum bid:
38 000 HUF
cca 1940- Tökmagot ne dobja el! Beváltás a Futura bevásárlóhelyein, plakát, D. Szabó grafikája, Klösz nyomda, litográfia, hajtott, szép állapotban 84x60 cm
16672.

Available for bidding
40 000 HUF
105,26
114,29
Minimum bid:
42 000 HUF
1925 A Falu országos földműves szövetség mezőgazdasági sorsjátéka reklám plakát. Sátori Lipót (1899-1943) jelzett grafikája. Litográfia. Hajtva, hajtásnál egy két apróbb sérüléssel. 62x93 cm
16673.

Available for bidding
38 000 HUF
100,00
108,57
Minimum bid:
38 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November

All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET

  Events