Printed Materials

Number of items: 84

Bor és szeszes italok kiállitási csarnoka, Országos Általános Kiállítás (1885), Kozmata Ferenc Műintézete (Budapest). Fénynyomat, papír, jelzett a nyomaton, 25,5x33,5 cm
16552.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
13,16
14,29
Minimum bid:
5 000 HUF
1892 Divat-Salon naptár 1892. Szerk.: Szabóné Nogáll Janka. Bp., 1892, Mezei Antal, 1 t. +159 p.+18 t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli álbordás félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, az elülső borítón címkenyommal, a címlapon adóbélyegzéssel, régi intézményi bélyegzésekkel.
16553.

Available for bidding
7 000 HUF
18,42
20,00
Minimum bid:
7 000 HUF
1893, 1900 Temesvár, Hotel Prince Royel - M. Witzenetz és Kahlia, Törökország, díszes litografált menükártyák / Timisoara RO, and Kahlia TR. two litho menu cards 22 cm
16554.

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
11 000 HUF
1894 Rous trempées & tournées pour Chemins de Fer & Tramway közlekedéssel kapcsolatos kiadvány, 24p
16555.

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
1897 Walker Company Cleveland, Ohio, USA, városi villamosközlekedéssel kapcsolatos kiadványok, 6 db, lefűzés okozta lyukasztásnyomokkal
16556.

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
cca 1898 The Imperial Tramways Company Limited - The Middlesbrough, Stockton & Thornaby Electric Tramways közlekedéssel kapcsolatos kiadvány, szakadással, 29p
16557.

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
1898 Erläuterungen zu dem Entwurf einer Elektrischen Stadtbahn in Berlin, Erweiterungslinie Potsdamer Platz - Spittelmarkt - Köpenickerbrücke von Siemens & Halske, sarokhiányos papírborító, 24p
16558.

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
1899 A Máramarosi Sóvasút-Részvénytársaság tizenötödik rendes közgyűlése - üzleti jelentés és zárszámadás, 29p
16559.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
cca 1900 A mozsony megyei ágost. hitv. evang. esperesség lelkész özvegyeket és árvákat valamint munkaképtelen lelkészeket segélyező tagsági könyvecskéje, használatlan, 16p
16560.

Available for bidding
3 000 HUF
7,89
8,57
Minimum bid:
3 000 HUF
cca 1900 Erläuterungen zum Entwurf elektrischer Stadtbahnen für Berlin von Siemens & Halske, sérült, hajtott borító, 20p
16561.

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
cca 1900 Compagnie Industrielle de Traction Pour la France et lEtranger, 12p
16562.

cca 1900 Compagnie Industrielle de Traction Pour la France et l'Etranger, 12p

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF
cca 1900 Hans Syrowy - Optische signalgebung System Zürich tájékoztató gépelt oldalakkal, tervrajzokkal
16563.

cca 1900 Hans Syrowy - Optische signalgebung System "Zürich" tájékoztató gépelt oldalakkal, tervrajzokkal

Available for bidding
10 000 HUF
26,32
28,57
Minimum bid:
10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Autumn Major auction 43.:
Viewing: from 28 October to 7 November
Item pickup: from 12 November
Payment deadline is 19 November

All other items are for online only auction. Biding until 18:00 CET

  Events