Available
Add to cart Remove
16354.
43. Major auction sale of the unsold lots
Ships Balaton
9 000 HUF
23,32 EUR, 25,71 USD
Sziklay János: A Balaton bibliográfiája. A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei III. köt.: A Balaton környékének társadalmi földrajza. V. rész. Bp., 1904, Magyar Földrajzi Társaság Balaton-Bizottsága,(Kilián Frigyes-ny.),58+2 p. Kiadói papírkötés, restaurált borítóval. Ritka!