10343.
43. Major auction sale of the unsold lots
Statues, plaquettes
70 000 HUF
cca 1890-1910, Printemps, Ernest Rancoulet (1870-1915): Nimfa. Bronzírozott spiáter, aranyozott részekkel, pillangó applikációkkal, melyből egy darab hiányzik. Jelzett a talpazaton: Rancoulet, m: 51 cm