Available
Add to cart Remove
260 000 HUF
673,58 EUR, 742,86 USD
Zsebóra. Dávid-csillagot ábrázoló spindlis ezüst (Ag) zsebóra vésett díszítéssel, rubintokkal ékítve. Matt Milton London 4207S felirattal a szerkezeten Spindlis szerkezettel felhúzó kulccsal. ezüst lánccal, . Jelzett tok, Össz br 225 g 7,5x7,5 cm Számlapon kis sérüléssel, nem működik