15 000 HUF
Baldry, A[lfred] L[ys]: Hogyan fest arcképet László Fülöp? Fordította, és életrajzi bevezetéssel ellátta: Siklóssy László. Bp., 1936, Légrády, 2+87+3 p.+ XXXV (oldalszámozáson belül) t. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti, valamint 4 színes illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "Ez a könyv, amely könyvárusi forgalomba nem került, kétszáz géppel számozott tiszteletpéldányban készült, mindegyiken László Fülöp mester sajátkezű aláírásával." Számozott (181./200), a művész, László Fülöp (1869 - 1937) festőművész által aláírt példány. Igazi gyűjtői ritkaság!