6 000 HUF
Bokros - Birman Dezső szobrai. A művész önéletrajzával és Mihályfi Ernő előszavával. A művész, Bokros Birman Dezső (1889-1965) szobrász- és festőművész által Farkas Mihály (1904-1965) kommunista politikus, honvédelmi miniszter részére DEDIKÁLT példány. "Farkas Mihály elvtársnak tisztelője.1949. VI. 23." Bp., 1949, Hungária, 16 p.+16 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.