24 000 HUF
Kass János/Jékely Zoltán: Az utolsó szó keresése. Kass Jánor rézkarcaival illusztrált. Bp., 1985, Helikon, [24] p. + 4 (Kass János rézkarcai, jelzett, számozott (86./400)) t. Kötésterv és tipográfia Szántó Tibor. Kiadói plüss kötés, kiadói papÃr védÅ‘tokkal, jó állapotban. Számozott (386./500), bibliofil kiadás.