50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Munkácsy-album 1. sorszám Albrecht királyi herceg nevére szóló, sorszámozott. Kiadja a Magyar Képzőművészek Egyesülete a Budapesten felállítandó Munkácsy szobor javára. Előszó: Petrovics Elek. Életrajz: Á. Makoldy József. Összeáll. Abosy Gyula. : (Bp., 1927, Hornyánszky.) 4 lev., 11 t., 11 lev. Kiadói, zsinórfűzésű, vászon borítású, haránt alakú, albumban. Kissé kopott egészvászon kötésben