19310.
43. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
50 000 HUF
Borászati naptár az 1899-iki közönséges évre. Szerkeszti: dr. Lónyay Ferencz. Bp., (1898). Méhner Vilmos. (14) p. (jegyzetek) + 75+(1) p. + 2 tábla (1 chromolitografia bájos Kneipp maláta kávé reklám, 1 emlékezés Erzsébet királyné halálára egész oldalas, gyászkeretben) + 2 mell. (hirdetések) + (38) p. (országos vásárok jegyzéke és hirdetések) Lónyay Ferencz (nagy-lónyai és vásárosnaményi), jogi doktor, miniszteri titkár és cz. osztály-tanácsos a földmívelési miniszteriumban. Szerkesztette a Szőlészeti és borászati Évkönyvet 1891. évre és a Gazdák Zsebnaptára 1890-99. összesen tíz évfolyamát Budapesten. Kiadói egészvászon kötésben. Nagyon ritka periodika.