19312.
43. Closed major auction
Books: Gastronomy and Gardening
15 000 HUF
Kodolányi Antal: Mezei gazdasági üzlettan. Az ez irányban megjelent legjelesb szakmunkák felhasználása mellett a hazai viszonyokra alkalmazva. Pest, 1871, Eggenberger F.,(Hoffmann és Molnár), (Pozsony, Wigand K. F. -ny.), IV+4+462+10 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, foltos lapokkal. Ritka!