18 000 HUF
1896 1848-49. Történelmi Lapok. V. évf. Szerk.: Kuszkó István. Kolozsvár, 1896-1897, Gombos Ferenc, VIII+216+2 p.+13 sztl. lev. Teljes évfolyam. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.