8 000 HUF
Andric Sándor: A Montenegroi Fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-ik évig. Szerb okmányok, segédművek és népénekek után kidolgozta: - -. Ford.: Kunos Gyula. Számos kegylevéllel, ukázzal, manifestummal, kiáltvánnyal, fermannal s egyéb okiratokkal, egy, a Balsidákat és a Carnojevic családot leszármaztató függelékkel. Történeti- Nép- és Földrajzi Könyvtár. XXIII. köt. Nagy-Becskerek, 1890, Pleitz Fer. Pál, XII+153+3 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, régi intézményi bélyegzésekkel.