15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
[Cziráky Antal Mózes (1772-1852)]: Disquisitio historica de modo consequendi summum imperium in Hungaria a primordiis monarchiae a haec tempora. Budae, 1820, Typis Regiae Universitatis Hungaricae, 2+305+3 p. +IX (kihajtható genealogiai táblázatok) t. Latin nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, a borítón a papírborítás kicsit sérült, foltos lapokkal.