8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Márki Sándor: Mária Magyarország királynéja. 1370-1395. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1885, Magyar Történelmi Társulat, (Franklin-ny.),4+191 p.+7 (képtáblák, közte két szÃnes, egy szÃnes, két oldalas), 1 (szÃnes, kétoldalas térkép) t. + 2 (kihajtható melléklet) t. +Más kötetbÅ‘l származó, extra táblákkal: + 4 (16-17. között) t.+1 (97-97. között) t. Oldalszámozáson belül gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel, hasonmásokkal illusztrált. Korabeli aranyozott, álbordás vörös, gerincű félbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtóval, az egyik kihajtható tábla szakadt, a másik sérült.