19150. 43. Closed major auction Books: History
8 000 HUF
0 HUF
[Rónai Jácint] A tüzimádó bölcs az ős-világok emlékeiről. Pest, 1860., Kilián György, 180 p.+14 (litográfiák) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
Photo of the item taken by : nagy_andras