10 000 HUF
Szeremlei Samu: A Honvédelmi Bizottmány keletkezése s a forradalom kitörése 1848-ban. Adalékul Magyarország ujabbkori történelméhez. Pest, 1867., Pfeifer Ferdinánd, (4)+196 p. Korabeli aranyozott gerincű álbordás félbőr-kötésben, kopott borítóval.