6 000 HUF
Thaly Kálmán: Ocskay László, II. Rákóczi Ferencz fejedelem dandárnoka és a felsÅ‘-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Történeti tanulmány. Eredeti levelezések és egykorú kútfÅ‘k nyomán. Bp., 1880., MTA, (Athenaeum-ny.) 4+828 p. Korabeli aranyozott gerincű félbÅ‘r-kötés, festett lapélekkel, kopott borÃtóval és gerinccel.