15 000 HUF
9
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. (DEDIKÁLT). Bp., [1942], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 309+(3) p.+ XVI t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással. A szerző, Várkonyi Nándor (1896-1975) író, irodalomszervező, szerkesztő, könyvtáros, irodalom- és kultúrtörténész által Milotay István (1883-1963) szélsőjobboldali újságíró, politikus, író részére DEDIKÁLT példány.