12 000 HUF
Kékessy László: A magyar vadász kézikönyve. Bársony István előszavával. Bp., [1925], Athenaeum, 128 p. 40 szövegközti rajzzal. A vadászattal kapcsolatban előfordulható szakszavak, lexikonszerű, abc-sorrendbe szedett, magyarázó képekkel gazdagon illusztrált vadászati alapkönyv. Kiadói illusztrált, festett vászonkötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal.