12 000 HUF
28
Nadler Herbert: Cserkészeten és lesen Nagymagyarországon. Vadászati elbeszélések. A szerző, Nadler Herbert (1883-1951) vadász, vadászati szakíró, állatkert-igazgató, fényképész, zoológus által DEDIKÁLT példány. "Dr. Sándor Dénes kedves barátomnak szeretettel Nadler Herbert 1930. II. 8." Bp., 1926, Franklin, 1 t. +266+2 p. + 12 t. Első kiadás. Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotóanyaggal, köztük 12+1 képtáblával illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal (15/16.)