6 000 HUF
Nadler Herbert: Vadásznapok, vadászévek. Elbeszélések és naplójegyzetek a szerző eredeti fényképeivel. Bp.,1937.,Vajna György és Társa, (Athenaeum-ny.),279 p.+24 (kétoldalas, lapszámozáson belüli fekete-fehér fotók) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, jó állapotban.