8 000 HUF
Dr. Kolosvári Sándor: Az Erdélyi Ev[angélikus] Ref[ormátus] Egyházkerület egyház-joga. Jutalom-illaték az "Erdélyért Prot. Közlöny" 1874-ik évfolyamához. Kolozsvár, 1874, Stein János, 484+1 p. Kolosváry Sándor (1840-1922) jogász, egyetemi tanár, egyházjogot is tanított. Később a kolozsvári egyetem dékánja, majd rektora. Korabeli félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a címlapon bejegyzésekkel, bejelölésekkel és aláhúzásokkal kb. az 50. oldalig, két lapon gyűrődésnyomokkal, foxing foltos lapokkal. Ritka!