10 000 HUF
K. Nagy Sándor: Ne bántsd az állatot! Az állatvédő törvények példákban. A szerző által DEDIKÁLT példány. 80 képpel. Bp., 1909, Franklin, 251+1 p. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel. K(ereki) Nagy Sándor (1846-1923) pestvidéki királyi törvényszéki bíró, jogi és történeti szakíró.