40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Neue Berg-Ordnung des Königreichs Ungarn, und solcher Cron einverleibten Gold, Silber, Kupfer, und anderer Metall-Bergwerken. Sammt denen Erläuterungen zweyer alten Berg-Ordnungen der sieben Königl. freyen Berg-Städte, 1. Cremnitz, und Königsberg, 2. Schemnitz, Neusohl, Bugganz, Dülln, und Libeten. Wien, 1805., K. K. Hof- und Staats-Druckerey, 5 sztl. lev.+150 p.+11 sztl. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, a végén egy üres bekötött jegyzetlappal, valamint a végén benne néhány modern bányászati jellegű cikkel.