19091. 43. Closed major auction Books: Law
12 000 HUF
0 HUF
Sirmiensis, Ladislao: Status publicus regni Hungariae et ejus regiminis forma. Viennae, 1784, Typis Josephi nob. de Kurzbek, 134 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű kopott félbőr-kötésben.
Photo of the item taken by : nagy_andras