8 000 HUF
9
Stromfeld Aurél: Hadseregszervezés. Összeáll. - - vezérkari testületi százados. Bp., 1911, Pallas, IX+263 p. + 6 (kihajtható melléklet) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, a hátsó borító felső sarkain sérült. Ritka harcászati alapmunka. Stromfeld Aurél Emil (1878-1927) vezérkari ezredes, az Osztrák-Magyar Monarchia vezérkari tisztje, a Tanácsköztársaság idején a magyar Vörös Hadsereg vezérkari főnöke.