8 000 HUF
Szurmay Tibor: Honpolgári, honvédelmi ismeretek a magyar ifjúság számára. Cserkészpróbák Könyvei 2. Bp., 1940, Magyar Cserkészszövetség, 150+2 p.+30 t. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal, színes képtáblákkal és köztük egy kihajtható térképpel illusztrált. Benne rangjelzésekkel, uniformisokkal, kitüntetésekkel, címerekkel...stb. Kiadói aranyozott, festett illusztrált vörös egészvászon-kötés, kopott borítóval.