5 000 HUF
27
Tornay Károly: A leventeintézmény története. Bp., 1935., Stádium, 240 p. 1. kiadás. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. "I. Dunaházhajózási Társaság Levente Egyesülete Pécsbányatelep" bélyegzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen címkével.