19381.
43. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
60 000 HUF
Balthasare Ludovico Tralles: Usus Opii salubris et noxius in morborum medela, solidis et certis principiis superstructus. I-IV. [Egy kötetbe kötve.] Vratislaviae [Wroclaw / Breslau], 1757-1762, Sumtibus Caroli Godofredi Meyeri - Sumptibus Ioannis Ernesti Meyeri, 1 t. +10 sztl. lev.+374 p.+1 sztl. lev.; + 3 sztl. lev.+356 p.+1 sztl. lev.; + 8 sztl. lev. +272 p.; + 5 sztl. lev.+248 p.+12 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.