19391.
43. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Bogdán István: Magyarországi hossz- és földmértékek a XVI. század végégig + Magyarországi hossz- és földmértékek 1601-1874. DEDIKÁLT! Bp., 1978, 1990, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.