19394.
43. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
8 000 HUF
Kiss Lajos: Növénytan kezdők számára. Első folyamat. Pesten, 1849, Heckenast Gusztáv, 4+139 p. Korabeli félvászon-kötésben, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, foxing foltos lapokkal. Ritka!