19399.
43. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
Korzmics László: A Tiszavölgy rendezése iránt Palleocapa nézetei 1847-ből. Bp., 1879, Herz János. Félvászon kötés, kopottas állapotban, Dr. Böckh Hugó ex librisével.