19390.
43. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
12 000 HUF
Kvassay Jenő: A csekély esésű folyók szabályozásának alapelvei különös tekintettel a Tisza völgyére. Bp., 1899, Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Félvászon kötés, néhol ceruzás bejegyzésekkel, kopottas állapotban.