12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Ginzkey, Franz Karl: Der Prinz von Capestrano. Mit 6 farbigen Original-Steinzeichnungen von Karl Alexander Wilke. Wien-Berlin,[1921.],Wiener Literarische Anstalt, 79+1 p.+ 6 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel. Számozott (283./300), a szerző és az illusztrátor által ALÁÍRT példány!