14 000 HUF
Julius Verne: Die Entdeckung der Erde. [A Föld felfedezése.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXIX-XXX. Wien - Pest - Leipzig, 1881, A. Hartleben,(Wien, "Steyermühl"-ny.), 555+5 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!