14 000 HUF
Julius Verne: Die großen Seeharer des 18. Jahrhunderts. [ A XVIII. század híres hajósai.] Bekannte und unbekannte Welten. Abenteuerliche Reisen von Julius Verne Band XXXIII-XXXIV. Wien - Pest - Leipzig, 1881., A Hartleben's Verlag, (Wien, Friedrich Jasper - ny.), 520 p. Német nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, magángyűjteményi bélyegzéssel. Ritka!