40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Les Mille et une Nuits. Contes arabes. Traduits par [Antoine] Galland. Edition illustrée par les meilleurs artistes français et étrangers. Revue et corrigée sur l'édition princeps de 1704, augmentée d'une Dissertation sur les Mille et une Nuits par M. le Baron Silvestre de Sacy. Paris, 1840, Ernest Bourdin et C., 2 p.+ 1 (címkép) t.+1 (díszcímlap) t+2+VIII+482 p.+5 t.; 2 p. + (díszcímlap) t. +2+576 p.+7 t.; 2 p. + (díszcímlap) t. +2+482 p.+ t. Francia nyelven. Rendkívül gazdag fametszetű képanyaggal illusztrált, közte erotikus illusztrációkkal is. Félvászon-kötésben, a borítókon és a gerinceken az eredeti papírborítókkal, kopott borítókkal, foltos lapokkal.