6 000 HUF
Heltai Jenő: A néma levente. A szerző, Heltai Jenő (1871-1957) író 1936-os könyvnapi ALÁÍRÁSÁVAL. Bp., 1936, Athenaeum, 166+(2) p. 3. kiadás. Javított gerincű és kötésű félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.