20 000 HUF
József Attila összes versei és válogatott írásai. Sajtó alá rendezte Németh Andor. Bp., Cserépfalvi. 489/1000 számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, ceruzás bejegyzésekkel, foltos lapok, kopottas állapotban.