15 000 HUF
Pünkösti Andor: Bárczay Bella, a szeretőm.(Bp.), (1929). Genius. 144 p. + 1 tábla (színes) Az első magyar könyvhét alkalmából megjelent 50 számozott, névre szóló példányban. ez a 27. számú, a szerző által aláírt példány. Kiadói, . Díszes aranyozott egészbőr kötésben, minimális kopással