15 000 HUF
[Karl Barth (1886-1968)] Barth Károly: Hiszek. Karl Barth beragasztott fotója, rajta autográf ALÁÍRÁSÁVAL! A dogmatika főkérdése az apostoli hitvallás alapján. Az Utrechti Egyetemen 1935. februárjában és márciusában elhangzott tizenhat felolvasás. Ford., előszóval és jegyzetekkel ellátta: Vasady Béla. Debrecen, 1936., Debrecen Sz. Kir. Város - Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda Vállalata, 1 (Karl Barth beragasztott fotója, rajta autográf aláírásával,15x10 cm.) t.+132+4 p. Bekötött elülső papírborítóval. Hozzákötve: Barth Károly: Isten kegyelmi kiválasztása. (Négy előadás az eleveelrendelésről.) Az Igazság és Élet füzetei 8. Debrecen, 1937., Városi Nyomda, 53 p.; Hozzákötve: Török István: Az ószövetség értékelése. Pápai Református Theologiai Akadémia kiadványai 23. szám. Pápa, 1936., Pápai Református Theologiai Akadémia, 15+1 p.; Hozzákötve: Török István: Egyház és Politika. Pápai Református Theologiai Akadémia kiadványai 13. szám. Pápa, 1935., Pápai Református Theologiai Akadémia,23+1 p.; Hozzákötve: Adolf Keller: Heutige Fragen der Oekumenischen Bewegung. Utrecht, 1936., P. den Boer, 20 p. Bekötött papírborítókkal.; Hozzákötve: Imre Lajos: Isten és az mberi lélek. (Az egyéni pásztoráció alapproblémái.) Dolgozatok a Református Theologiai Tudomány Köréből 3. Cluj/Kolozsvár, 1929, A Terminus,34 p.; Hozzákötve: Kádár Géza. Ne tévelyegjetek szeretett atyámfiai. Baptisták, adventisták, millénisták tanításainak ismertetése. Zalau/Zilah, 1925, Seres, 23+1 p. Bekötött elülső papírborítóval.; Hozzákötve: Tusa Gábor: A romániai magyar egyházak és az állam közötti viszony. Cluj/Kolozsvár, 1934., Minerva, [171]-180 p.; Hozzákötve: Tusa Gábor: Gróf Mikó Imre, mint kisebbségi politikus, 8 p. Hozzákötve: Tusa Gábor Az Erdélyi Múzeum Egyesületről. Különlenyomat az Erdélyi Helikon 1937. évi 10. számából, 11+1 p. Hozzákötve: Horváth László: Csendben legyetek. Mohács, 1935, Rosenthal Mark és Fia, 16 p. Hozzákötve: Tóth Endre: A gályarabság története. Vetített képes előadás. Szövegét összeáll.: - -. Fejes Zsigmond képeivel. Pápa, 1926., Főiskolai Könyvnyomda, 15+1 p. Bekötött papírborítóval. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.