5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Németh János: A katholikus egyház kultusza I. kötet Győr, 1887 . Surányi János. [4] 449 p.; Tartalom: Az istentiszteletről általában; A szent miseáldozat; A szentségek; A szent idők; A szentelmények. Korabeli, aranyozott gerincű, kissé kopott egészvászon kötésben. DEDIKÁLT példány!